Inquiry
Form loading...

Кои сме ние?

Компанијата со ограничена одговорност на Zhejiang Mingli Pipe Industry е основана во 1994 година со регистриран капитал од 50 милиони. Имаме повеќе од 30 години искуство во производство и преработка на цевководи од нерѓосувачки челик.

Областа на фабриката е 10.000+㎡, со 60+ комплети опрема за производство и 70+ комплети потпорни калапи. Максималната производна спецификација на беспрекорна цевка фитинзи може да биде до DN700 , и максималниот производствен дијаметар на зашиена цевка фитинзи може да биде до 1,8 метри.

Нашата фабрика има а постојан инвентар од 800+ тони, а годишниот производствен капацитет може да достигне 5.000+ тони. Ние поддржуваме OEM/ODM, обработка според цртежите, а исто така обезбедуваме површинска обработка како што се пескарење, тркалање со песок, површина на огледало итн.

Нашата фабрика има добиено сертификат за системот за управување со квалитет ISO9001, (TS) лиценца за производство на специјална опрема, сертификација на системот за управување со животната средина DAS, итн.

factoryvy4
фабрикафјс
01 02

што можеме да правиме

Приказ на фотографии

стр (2)гик

стр (1)i7n

опремаvwm

опрема2128

01 02 03 04

стр (1)glw

p (3)1pl

стр (2) bpl

p (4)xi4

01 02 03 04

Проверка на квалитет приказ

Приказ за проверка на квалитетот2sr5

657290018233e897526tr

65728fdd970b832821tes

01 02 03 04

не (1)12j

не (2)zl2

не (3)em7

не (4)5еј

01 02 03 04

Кои материјали можеме да ги обезбедиме?

Аустенит
304/L/H/N, 316/L/H/N/Ti, 321/H, 309/H, 310S, 347/H, 317/L904L
Дуплекс челик
31803, 32205, 32750, 32760
UTj5k

Зошто да изберете MINGLI?

1. 30+ години искуство во производство и преработка во индустријата за нерѓосувачки челик
2. Обезбедете нестандардни услуги за прилагодување и услуги за површинска обработка
3. Можеме да обезбедиме дека производите се 100% проверени пред испораката. Доколку е потребно, можеме да прифатиме инспекција од трета страна.
 • 30
  +
  години Искуство
 • 10000
  +
  фабрика Површина
 • 100
  %
  прегледано Пред испорака

нашата историја