Inquiry
Form loading...

Kush jemi ne?

Kompania e kufizuar Zhejiang Mingli Pipe Industry u themelua në vitin 1994 me një kapital të regjistruar prej 50 milion. Kemi më shumë se 30 vjet eksperience në prodhimin dhe përpunimin e tubacioneve inox.

Zona e fabrikës është 10,000+㎡, me 60+ grupe pajisjesh prodhimi dhe 70+ grupe kallëpësh mbështetës. Specifikimi maksimal i prodhimit të tub pa tegel pajisje mund të jenë deri në DN700 , dhe diametri maksimal i prodhimit të tub i qepur pajisje mund të jenë deri në 1.8 metra.

Fabrika jonë ka një inventari në këmbë prej 800+ ton, dhe kapaciteti vjetor i prodhimit mund të arrijë në 5000+ ton. Ne mbështesim OEM/ODM, përpunimin sipas vizatimeve, dhe gjithashtu sigurojmë trajtim sipërfaqësor si p.sh. rërë, rrotullim me rërë, sipërfaqe pasqyre etj.

Fabrika jonë ka marrë certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, (TS) Licencën e Prodhimit të Pajisjeve Speciale, certifikimin e sistemit të menaxhimit mjedisor DAS, etj.

factoryvy4
fabrikafjs
01 02

çfarë mund të bëjmë

Shfaqja e fotografive

p (2)gic

p (1)i7n

pajisjevwm

pajisje2128

01 02 03 04

p (1)glw

p (3)1pl

p (2) bpl

p (4) xi4

01 02 03 04

Shfaqja e inspektimit të cilësisë

Ekrani i inspektimit të cilësisë2sr5

657290018233e897526tr

65728fdd970b832821tes

01 02 03 04

jo (1)12j

jo (2)zl2

jo (3)em7

jo (4)5ey

01 02 03 04

Çfarë materialesh mund të ofrojmë?

Austenitike
304/L/H/N, 316/L/H/N/Ti, 321/H, 309/H, 310S, 347/H, 317/L904L
Çeliku i dyfishtë
31803, 32205, 32750, 32760
UTj5k

Pse të zgjidhni MINGLI?

1. 30+ vjet përvojë prodhimi dhe përpunimi në industrinë e çelikut inox
2. Ofroni shërbime jo standarde të personalizimit dhe shërbime të trajtimit të sipërfaqes
3. Ne mund të sigurojmë që produktet të inspektohen 100% përpara dorëzimit. Nëse është e nevojshme, ne mund të pranojmë inspektimin e palës së tretë.
 • 30
  +
  vjet Përvoja
 • 10000
  +
  fabrika Zona
 • 100
  %
  të inspektuara Para dorëzimit

Historia jonë