Inquiry
Form loading...
01 02 03 04

Kategoria e produkteve

SHPALLJA E INSPEKTIMIT TË CILËSISË

PROCESI I PËRPUNIMIT - SHEMBULL: BËrryl inox

6565acdzth
kompanin8g

Rreth nesh

Kompania Zhejiang Mingli Pipe Industry Limited u themelua në vitin 1994 me një kapital të regjistruar prej 50 milion. Ne kemi më shumë se 30 vjet përvojë në prodhimin dhe përpunimin e tubacioneve inox. Ne mbështesim OEM/ODM, përpunimin sipas vizatimeve, dhe gjithashtu ofrojmë trajtim sipërfaqësor si p.sh. rërë, rrotullim me rërë, sipërfaqe pasqyre etj.

Eksploro tani

CERTIFIKATA JONË

6545e61ygn
652e489wzk
652e48910l
652e489acv
lQLPJyGpT3AToYfNAz3NAkWwKb8HrGMoQ3wFi2bnColaAA_581_829h4m
shiyanj6e
tezhongswo
01 02 03 04 05 06 07

Historia e zhvillimit të ndërmarrjes

MESAZH